Hazır Mesajlar

Öğretmenler Günü Mesajları

Kanatlarımı açmaya korkan bir ürkek kuşkan beni uçmak için cesaretlendirdiniz. Ellerimi kaleme alıştırdınız, düşüncemi kibarlaştırdınız. Üzerime işlediğiniz her bir emekte imzanız vardır öğretmenim. Iyi ki varsınız..

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Kanatlarımızı açmaya korkan bir ürkek kuşken bizi uçmak için cesaretlendirdiniz. Ellerimizi kaleme alıştırdınız, düşüncelerimizi kibarlaştırdınız. Üzerimize işlediğiniz her bir emekte imzanız vardır. İyi ki varsınız... Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun...

ÖĞRETMEN, ÖĞRENCİNİN GÜLÜŞÜNE DÜŞEN İLK CEMREDİR ...ÖGRETMENLER GÜNÜN KUTLU OLSUN...

Sizi defter üzerinde değil kalbimizin içinde seviyoruz canım öğretmenimiz...

Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum..

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Çocuklarımıza işlediğiniz her bir emekte imzanız vardır öğretmenim. Emekleriniz ödenmez. İyi ki varsınız.. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte olmanı diliyoruz. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın. İyiki varsın ve iyiki doğdun! Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Nice yıllara canım...

Yıllar geçtikçe kazandıkların geride kalanları hiç aramasın. Her yaş yüreğini ve yüzünü bir kat daha fazla güzelleştirsin. Nice senelere?

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Sevgi yüreğinden gülücük yüzünden,sağlık bedeninden ve başarı hayatından hiç eksik olmasın. Nice senelere canım?

Sakın geçen yıllar hüzünlendirmesin seni! Aksine yaşadığın ve bize yaşattığın tüm mutluluklar adına gurur duymalısın ve gülümsemelisin hayata? İyi ki varsın!

Varlığınla hayatıma kattığın anlamları bir bilsen. Doğduğun ve yanımda olduğun için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Hiç ayrılmamak dileğiyle? Mutlu seneler!

Aynı gökyüzünü paylaşamıyor göz göze bakamıyoruz kaç zamandır ama baktığım her yerde görüyorum seni ve yüreğimin her atışında hissediyorum delicesine nice yıllara birtanem seni çok ama herseyden çok seviyorum...

Kutlanmaya değer tek gün bugün! Senin doğum günün bugün! Üzüntülere son mutlu yarınlara başlangıç bugün! Nice mutlu senelere?

Seninle arkadaşlığı, seninle dostluğu, seninle sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Hayattaki en büyük talihim! Yaşam devrimim! İyi ki doğdun! Nice senelere?

Yıllar önce dünya tatlısı bir çift göz açılmış hayata. Başındaki melekler dua etmişler güzel yüzlü ve güzel yürekli olması için!Zaman geçipte büyüyünce bu cici kız, yeryüzündeki en özel insanlardan biri olmuş. Ne mutlu ki onun dostu olma şansı verildi ban

Birlikte geçirdiğimiz her dakika öylesine güzel ki,varlığın için teşekkür borçluyum yaradan?a? Doğum günün kutlu olsun bir tanem?

Umutların gerçek, korkuların yok olsun. Sağlık ve başarı en kadim dostların olsun. Nice Senelere?

Doğum gününüzü kutlar, her şeyin güzel yüreğinizin dilediğince gerçekleşmesini temenni ederim.

Sırdaşım, mutluluk kaynağım, güvendiğim tek arkadaşım. Nice Mutlu Senelere..

Hayal ettiğin tüm güzelliklerin gerçekleşmesi için evrendeki tüm canlıların bir araya gelebileceği bir gün olsun bugün. Nice mutlu yıllara?

Sevdiğin insanların hep başucunda olacağı, umut dolu bir yıl senin olsun. Sevgilerle?

Yüreğe huzur ve neşe veren sevgiler vardır yaşamı anlamlı kılan. Hayatımıza katıldığın o ilk günden beri böyle duygular verdin yüreklerimize? Seni çok seviyoruz.

Yıllar geçtikçe kazandıkların yüreğini engin ve bilge kılsın güzel dostum? Varlığınla hayata kattığın anlamlar hep özel ve büyük olsun. Nice mutlu Yıllara?

Gülen gözlerin ve güzel yüzünle binlerce renk kattın yaşamıma, varlığınla gurur duyuyor ve seni çok seviyorum. Nice senelere?

Güzel insanlar kadar güzel cümleler biriktir hayatında,mavilikler peşini bırakmasın...Güzel günler yakın ,mutlu yıllar

Seni gökyüzüne anlattım yağmur yağdı, bahara anlattım çiçek açtı. Seni geceye anlattım gün doğdu, yıldıza anlattım ışık oldu. Seni anlattığım her şey can buldu. sen böyle güzelsin... seni çok seviyorum..

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın şükür sebebimsin.. Seni Çok Seviyorummm.

Hayatınız her daim Sizin gibi pozitif, şefkatli ve iyilik üzerine kurulu olsun. Varlığınız diğer insanlara umut oluyor. Pamuk kalbiniz hep var olsun. İyi ki doğdunuz, iyi ki tanıdım Sizi.

İyi bir arkadaş, iyi bir dost dört yapraklı yonca gibidir. Bulması zordur ama sahip olduğun zaman şanşlısındır. Sende benim en büyük şansımsın.. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

İyi ki doğdun birlikte nice yaşlar alalım hep bizimle ol?yeni yaşın bütün güzellikleride beraberinde getirsin seni seviyoruz?

Sevdiğin insanların hep başucunda olacağı, umut dolu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dileriz. Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yaşlara...

Kalbi güzel kendi her şeyden güzel arkadaşım. Bu sene aşk, para ve başarı dolu bir yaşın olsun. En güzel yaşını yaşaman dileği ile... İyi ki varsın...

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın! Nice yıllara…

Bu senen de her şey o kadar fazla güzel olsun ki, hep efsane diye hatırla! doğum günün kulu olsun..

Hayatımın yegâne ışığı olup onu aydınlattığın için çok teşekkür ederim. Seni çok seviyorum meleğim, doğum günün kutlu olsun.

Kalbinden ne geçiyorsa yeni yaşında hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle... İyi ki doğdun!

Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla… En taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun!

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Canım yandığında tutan, üzüldüğümde teselli eden, düştüğümde kaldıran, hata yaptığımda yanımda olan kadın, seni sevmenin ne kadar önemli olduğunu hiç bir kelime ifade edemez. İyi ki doğdun..Senin tarafından sevilmek çok güzel..

Yarının bugünden umutlu, bugünün dünden mutlu, doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

\"Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Dilerim bu hediye beni yanında hissettirir.\"

Koskocaman bir güneş doğdu bugün yıllar öncesinde. Bugün bir melek indi yer yüzüne, seninle birlik dünyam renklendi kalbim sevgiyle doldu yer yüzündeki cennetim oldun, iyi ki doğdun

Gökyüzündeki yıldızlar, gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz. Bütün yıldızlar dostumuz olsa da senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun..

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak. Duyguların güneş gibi sıcak, Rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun..

Sen… Bulduğuma inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim..iyi ki doğdun, Doğum günün kutlu olsun. Seni Seviyorum.

İyi bir arkadaş, iyi bir dost dört yapraklı yonca gibidir. Bulması zordur ama sahip olduğun zaman şanşlısındır. Sende benim en büyük şansımsın.. İyi ki doğdun Bitanem iyi ki varsın..

Yeni Bebek Mesajları

Bana dünyanın en değerli hediyesini verdin. Seni çok seviyorum canım.

Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz.

Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle.

Aileye yeni katılan üye ile birlikte bir ömür boyu mutluklar dileriz.

Dünyanın en tatlı bebeği, yeni yaşama merhaba! Sağlık ve başarı dolu bir hayat senin olsun.

Dünyanın en özel duygularından biri olan `anne`lik duygusunun mutluluğunu tüm hayatın boyunca yaşaman dileğiyle. Sevgilerle?

Yeryüzünün en özel anne ve babası olacaksınız! Bundan hiç şüphem yok, sevgilerle...

Eşsiz gözlerini hayata açan güzel melek, dilerim hayatta her şey minik yüreğinin istediği gibi olur ve seni kötülüklerden uzak bir yaşam bekler?

Çok heyecanlıyım, teyze olmanın böylesine mutluluk ve eşsiz bir duygu olabileceğini düşünmemiştim. İkinizi de öpüyorum.

Hoş gelmiş. Anneciği, Babacığıyla Ve Tüm Sevenleriyle; Sağlıklı – Huzurlu - Mutluluk Dolu Uzun Ömürler Diliyorum. Şansı Bahtı Açık Olsun

Masal gibi ömrün olsun, hoşgeldin peri kızı

Ailemize hoşgeldin minik yavrumuzz, İlk adımlarını ve ilk kelimelerini beraber görmek dileğiyle sağlıkla büyü :))

Yeni İş/Terfi Mesajları

Yeni işinde başarılar dilerim. Unutma ki başarılı olmak güçten çok hedefin olmasını gerektirir.

İş yaşamında seni yolundan ayırmak isteyen pek çok şey olabilir, ama sen bunların hepsine karşı koyabilecek birisin. Seni seviyorum.

Yeni görevinde başarılar diliyorum.

Her adımında başarıyı da peşinden sürükleyeceğine olan inancım sonsuz. Yeni işinde başarıdan başarıya koşmanı diliyorum canım arkadaşım.

“Hayatın boyunca başarılarla dolu olan kariyerinin yeni sayfası umarım ki sana yeni güzellikler getirir. Başarılı bir iş yaşamı dilerim.”

Yeni işinin sana ve ekip arkadaşlarına hayırlı olmasını diliyorum.

Yeni işinin sana ve ekip arkadaşlarına hayırlı olmasını diliyorum. Zira başları biraz belada! Şaka bir yana senin gibi harika bir ekip arkadaşı kazandıkları için çok şanslılar. Umarım farkındadırlar :)

Harika bir yolun başlangıcındasın ve seninle çok gurur duyuyoruz. Her şey hayal ettiğinden de güzel olsun seni çook seviyoruz, hep yanındayız.

Bu güzel başlangıcın kalbin kadar güzel olsun. Dokunup güzel kıldığın her şey için hayatın en muhteşem ödülü olsun burası sana. Mutluluk ve huzur hep başrol olsun hayatında.

Gittiğin her yeri güzelleştiriyorsun. Her adımında başarıyı da peşinden sürükleyeceğine olan inancım sonsuz. Yeni işinde başarıdan başarıya koşmanı temenni ediyorum.

Evimizin prensesi büyümüş de iş hayatına atılmış. Bu azimle tuttuğunu koparacağını biliyoruz. İş dünyası senin gibi bir yıldız kazandı. Seni her daim destekleyen ailenden kocaman bir hayırlı olsun…

Her gün zevkle gideceğin, emeklerinin karşılığını sonuna kadar alacağın, çok sevdiğin ve çok sevildiğin bir çalışma ortamın olmasını diliyorum, başarıların daim olsun.

Yeni işinde bolca başarı, mutlu bir ofis, kafadar çalışma arkadaşları, ile olman dileğiyle. Her yeni günde işe pozitif enerjiyle gideceğin, çalışırken mutluluk dağıtacağın bir çalışma yaşamı diliyorum. Yeni işin sana güzellikler ve bol, bereketli kazançlar getirsin.

Her şey hayal ettiğinden de güzel olsun seni çook seviyoruz, hep yanındayız.

Yeni işinde başarılar diliyorum. Olacağına eminim zaten :) Her şey gönlünce olsun...

Yeni işinde başarılar diliyoruz. Hayatında mutlu anların hiç eksik olmasın. Umarız çok daha iyi yerlere gelirsin, yeni işin hayırlı olsun….

Yeni işin mutluluklar getirir inşallah, seninle her zaman gurur duyuyoruz. Ailen

Evimizin prensesi büyümüş de iş hayatına atılmış. Bu azimle tuttuğunu koparacağını biliyoruz. Seni her daim destekleyen ailenden kocaman bir hayırlı olsun…

Unutma ki başarılı olmak güçten çok hedefin olmasını gerektirir. Umarım çok daha iyi yerlere gelirsin. Yeni işinde huzurlu ve mutlu olmanı dileriz.

Kariyerinde yeni bir kapı açılıyor. Ayaklarının geri geri değil, koşarak gittiği bir çalışma hayatının olmasını dilerim canım arkadaşım, seni seviyorum.

Yeni işinde ve hayatında herşeyin hayal ettiğinden de güzel olmasını dileriz

Canım yeni görevinde başarılar dilerim sen herşeyin en iyisini hak ediyosun Tebrik ederim

Her yeni günde işe gülümseyerek gideceğin, çalışırken mutluluk dağıtacağın, başarılarının artarak devam edeceği bir çalışma yaşamı diliyoruz. Yeni işin sana güzellikler ve bol kazanç getirsin

Yeni işinde başarılar dilerim. Unutma ki başarılı olmak güçten çok hedefin olmasını gerektirir.

Yeni yeriniz,yeni başarılarınızın ve ve keyif dolu anlarınızın merkezi olsun.

Dün, bugün ve yarın... Hayat size hep güzellikleri ile gelsin... Her başlangıç bir öncekini gölgesinde bıraksın...

“Hayatın boyunca başarılarla dolu olan kariyerinin yeni sayfası umarım ki sana yeni güzellikler getirir. Başarılı bir iş yaşamı dilerim.”

Yeni göreviniz hayırlı olsun. Başarılar dileriz.

Sevgiliye Mesajları

Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim!

Hayat seninle güzel. Seni seviyorum!

Denizim değil dalgam, ateşim değil külüm, ilk sevdiğim değilsin affet, son sevdiğim olur musun?

Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimdeki en özel insana sevgilerle?

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Yanında olamadığım için çok üzgünüm, Seni Seviyorum!

Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime. Seni seviyorum!

Dünyanın en tatlı ve en güzel sevgilisine?

Varlığın dünyamı aydınlatan güneş, içimi serinleten su gibi bir tanem. Seni çok seviyorum!

Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim?

Yüreğimin tek sahibine, en güzel dileklerimle!

Hayatıma anlam katan özel sevgili, sen her şeyin en güzeline layıksın. Seni çok seviyorum!

Seninle geçirdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriyor hayatımı. Seni seviyorum bir tanem.

Her gün yeni doğmuşçasına hayata merhaba diyebilme sebebimsin...Seni seviyorum bitanem..İyi ki varsın...

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana! Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!

Bu Sevgililer Günü?nde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat..

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından her daim gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Gökyüzünde Yıldız çok Ay bir tane,,,,Yeryüzünde insan çok sen bir tanesin,,AŞKIM

Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle…

Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.

Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.

Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı…

Ruhumun en güzel ve en temiz köşesinde sen varsın, seni sonsuza dek seveceğim

Her gün yeni doğmuşcasına hayata merhaba diyebilme sebebimsin, seninle geçirdiğim her günü bir kat daha fazla güzelleştirmeye hayatım... Seni her şeyden çok seviyorum.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır seni çok seviyorum.

Benim Dünyalar Güzeli SEVGİLİM... Sana Dünyanın Tüm Çiçeklerini Göndersem, Yanında Soluk Kalacaktır. İyi Ki Hayatımdasın. Seni Çok Seviyorum...

En sevdiğimle en sevdiği yerde beraber yaşlanmak istiyorum

Her anımızın bir öncekinden daha güzel olduğu yıllara seni seviyorum İki Gözümün Çiçeği

Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey... Fakat artık ümit yetmiyor bana, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum...

Hayatınızda \'doğru\' insan varsa takvim size \'hep\' 14 Şubat\'tır , iyi ki hayatımdasın ve umarım çok güzel yıllarımız olur \"Birtanem\" 14 Şubat Sevgililer Günümüz kutlu olsun...

Senin bana nasip olman, Şahsi hayatımın en değer biçilmez talihidir. Seni Seviyorum..

İkimizin kalbi birdir, Sen benimsin, ben seninim. Seni Çok Seviyorum…

Canım yandığında tutan, üzüldüğümde teselli eden, düştüğümde kaldıran, hata yaptığımda yanımda olan kadın, seni sevmenin ne kadar önemli olduğunu hiç bir kelime ifade edemez. İyi ki varsın.. Senin tarafından sevilmek çok güzel..

İnsan bu dünyaya bir kere gelir, bir kere yaşar ve bir kere ölür. Tek bir gün yaşama hakkım olsaydı onu seninle yaşamak isterdim. Bir kişiye hayat verecek olsaydım, tek canımı sana verirdim. Tek bir dilek hakkım olsa beni affetmeni dilerdim. Seni karşılıksız sevdim ve yaşadığım müddetçe seveceğim...

Çiçek göndermek için özel gün olması gerekmiyor, Sevmek her an beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir.

... Desem ki... İnan bana sevgilim inan Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. ...

Aşkımın derinliğini ifade etmek için kelimeler tek başına asla yeterli değil. Bu yüzden sana daha çok sarılmam ve seni daha çok öpmem gerekiyor. Aşkın ölçüsü, ölçüsüz olmasıdır. Seni seviyorum...

Sen… Bulduğuma inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim. İyi ki varsın iyi ki benimlesin..

Geçmiş Olsun Mesajları

Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.

Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle..

Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin?

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruzki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz?

Kalbimiz seninle, bir an önce gozlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun!

İnanıyoruz ki en kısa zamanda sağlığına kavuşacaksın. Çabucak iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle. Seni özledik

Hasta olduğunu üzülerek öğrendim, sana ilaç olarak sevgimi yolluyorum. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle. Acil Şifalar...

En kısa zamanda hastalığa elveda, yeniden sağlığa merhaba demen dileğiyle, acil şifalar dilerim..

Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz. Çok geçmiş olsun.

Tebrik Mesajları

"Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim."

Emeklerinin karşılığını sonuna kadar alacağın, çok sevdiğin ve çok sevildiğin bir çalışma yaşantın olmasını diliyorum, başarıların daim olsun.

İçimden Geldi Mesajları

"Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Dilerim bu hediye benıyanında hissettirir."

"Efsaneler der ya, her gök kuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gök kuşağımın sonu, en değerli hazinemsin... "

Sana verilebilecek en güzel hediyeyi düşündüm. Ancak dünyanın en mükemmel varlığına daha iyi ne verilebilirdi ki? Sonsuz sevgimi aşk dolu kalbimi vermeye karar verdim. Tabi sembolik bir de hediye. Sevgi dolu günlerimiz kutlu olsun.

Miladım oldun, hayata dair hatırladığım ilk anımsın. Hediyeni güvercinlerin kanatlarında göndermek isterdim, kısmet değilmiş. Hep benimle kal sevdiğim...

Çiçek göndermek için özel gün olması gerekmiyor, Sevmek her an beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Bu çiçekler sana beni hatırlatsın.

Bu Dünyada senden daha güzel çiçek yok...

Teşekkür Ederim Mesajları

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Benim için yaptıklarınızdan dolayı minnettarım.

İnceliğinizden dolayı, teşekkür ederim

İlginize sonsuz teşekkürler.

Yakın ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakanız için minnetlerimi sunar ,çok teşekkür ederim..

Özür Dilerim Mesajları

Güzel yüzünü soldurmaya ve eşsiz kalbini üzmeye sebep olduysam, lütfen affet beni. Hiç olmamasını dilerdim ama ne yazık ki oldu! Umarım bu çiçekler gözlerinin tekrar ışıldamasını sağlar.

Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet!

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Evet Odunum Ama Bir Tek Sana Yanarım.

Seni kırdığım için üzgünüm..

Şu an dünyadaki en kötü insan gibi hissediyorum. Sana bağırdığım için gerçekten çok üzgünüm ve bir daha asla sana bağırmayacağıma söz veriyorum. Beni lütfen affet bebeğim!

Sana yalan söylediğime ben bile inanamıyorum. Bunu asla telafi edemeyeceğimi bilsem de, en azından özrümü kabul et. Gerçekten çok üzgünüm, bir daha asla aramızın böyle bozulmaması için elimden geleni yapacağım!

Şu an bana kızgın olduğunu biliyorum. Ama olanları düşünmek için bir dakikanı ayırdığında, sahip olduğumuz tüm güzel zamanları, paylaştığımız tüm mutlu hatıraları ve geleceğin ikimiz için ne kadar güzel olacağını da düşünmeni istiyorum. Gerçekten üzgünüm hayatım ve umarım beni affedersin!

Gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Lütfen hatamı telafi etmeme izin ver!

Sanırım bir süredir seni görmezden geldiğimi düşünüyorsun. Son birkaç hafta içinde işler yüzünden o kadar yoğundum ki, sana zaman ayıramadım. Lütfen beni affet, hafta sonu her şeyi telafi edeceğim.

Bu hafta yaşadığımız sorunlar için özür dilemesi gereken tek kişi benim. Üzgünüm ve umarım şehirdeki en mutlu çift olmaya kaldığımız yerden devam edebiliriz. Seni seviyorum!

Tüm bu yaşadıklarımızdan sonra senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim son birkaç ayı unutmak ve mutlu evliliğimize kaldığımız yerden devam etmek.

Hep tekrara düştüm, hep üzdüm seni Son bir defa her şeyim. Lütfen affet...

Evet hata bende. Seni kırdığım ve gereksiz büyüttüğümüz için özür dilerim.

Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim! Beni affet..

Yıl Dönümü Mesajları

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek! Daha nice yıllarımızı birlikte kutlamak dileğiyle birtanem?

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Bana yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!

Hayat denilen bu yolu seninle paylaşıyor olmak ne büyük bir şans benim için. Daha nice mutlu yılları birlikte geçirmek dileğiyle?

Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine canım benim.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi. Birlikte nice yıllar geçirmek dileğiyle hayatım.

Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileğiyle?

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum!

Geride bıraktığımız yıllarda her daim yanımda olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Daha mutlu yıllara daha birlikte geçirmek dileğiyle?

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek! Daha nice yıllarımızı birlikte kutlamak dileğiyle ...

Kadınlar Günü Mesajları

Dünyayı her zaman güzelleştiren ve yaşanılabilir hale getiren kadınlar günü kutlu olsun.

8 Mart, mücadeleci ve güçlü kadınlarımızın günüdür. Kadınlar Günün Kutlu olsun!

Güçlü kadınlar her zaman tarih yazar. Sen benim bu dünyada tanıdığım en güçlü kadınlardan birisin. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Canım dostum, her zaman yanımda ol. Kadınlar Günü’nü kutluyor, daima omuz omuza olmayı diliyorum.

Sen güldüğünde benim dünyam güzelleşiyor sevgilim. Muhteşemliğini ifade etmek kelimelere sığmaz. Günün kutlu olsun.

Sevgilim, sana bu kelimeyi söylemek benim için en güzel hediye. Bu özel gününde ve diğer tüm günlerde birlikte olmak dileğimle gününü kutlarım.

Annem, her zaman yanımda olduğunu biliyorum. İyi ki sana sahibim. Beni güçlü sevginle büyüttüğün için teşekkürler, günün kutlu olsun!

İstediğim her şeyde başarılı olacağıma inandığın için, beni koşulsuz sevdiğiniz için, her anımda yanımda olduğun için ve daha niceleri… Günün kutlu olsun annem. Daha güzel yarınlar hep seninle olsun!

Söz/Nişan/Düğün Mesajları

Şu güzel ve mutlu tabloyu hiç bir zaman kaybetmeyin. Söz ve nişanınızı kutlarım

Mutlu bir yolun temelini attığınız bu günde mutluluğunuzun daim olması dileklerimle

Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim olsun.

Gönül ortaklığınız daim olsun. Mutluluk yoldaşız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla.

Nişanınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Hayırlı nişanlar.

Sana eşin olacak yengemizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, Sözünüzü kutlarım.

Nişan ve sözünüzün kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu sürmesi dileğiyle mutluluklar.

Aileye Mesajları

Ömrümün sonuna kadar senin gibi bir anneye ve babaya sahip olmak istiyorum. Yanımdan hiç ayrılmayın ve ellerimi hep tutun istiyorum. İyi ki varsınız ve iyi ki benim ailemsiniz. Sizleri çok seviyorum…

Bir evi olmalı insanın, sıcacık… Eşi ve çocukları olmalı, şen kahkahalar atan ve insanın içine huzur veren… Bir anne ve babası olmalı insanın, onu koruyan ve kollayan… Bir kardeşi olmalı insanın, ona herkesten yakın…

Asıl zenginlik, bu ölümlü dünyada ölümsüz sevgiye sahip bir aileye sahip olmaktır. Asıl şans, seni çok seven ve sayan bir aileye sahip olmaktır…

Bir insan en büyük gücü ailesinden alır. Eğer aileniz hala hayattaysa onlara, onları ne kadar çok sevdiğinizi mutlaka söyleyin…Canım ailem iyi ki varsınız..

Anneye Mesajları

Benim için herşeye katlanan her zaman yanımda olan değeri ölçülmez, dünyanın en güzel annesine. Anneler Günün Kutlu Olsun!

Fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et deseler, sadece ?ANNEM? derdim. Canım Annem, Anneler Günün Kutlu Olsun!

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın, benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni Seviyorum Anneciğim...

Sevgili Anneciğim, umarım bir gün bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur.

Sevgili Anneciğim, umarım bir gün bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur.

Anneler Günün Kutlu Olsun. Sevgili annem, hangi gün aklımda değilsin ki!

Melek Annemiz Mutlu Yıllar ?

Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Sen benim kalbimin içinde tuttuğum en güzel şeysin, Anneler Günün kutlu olsun!

Bügüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun!

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. AnneIer Günü'n kutIu oIsun.

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle...

Sen evimizin kraIiçesi, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, AnneIer Günü'n kutIu oIsun

Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü'n kutlu olsun

Babaya Mesajları

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla, babacığım bir günümde değil her günümdesim. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam, dünyayı bile fethedebileceğimi zannediyorum. Çünkü bana hep güç verirsin, Babalar Günün Kutlu Olsun.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin?

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Açılış/Tören Mesajları

Hayırlı, uğurlu olması dileğiyle.

Yeni yeriniz hayırlı olsun, bol kazançlar dileriz.

Açılışınızın hayırla vesile olmasını diler, bol kazançlar temenni ederiz.

Hayırlı olmasını diler, bu ilk adımın daha nice adımlara vesile olmasını temenni ederiz.

Yeni iş yeri açılışınızın size mutluluk ve başarı getirmesini ve her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar.

Yeni Yıl Mesajları Mesajları

Birlikte daha nice yılları huzurlu ve mutlu geçirmek dileğiyle? Mutlu yılar..

Yeni yılın hayatınıza yeni ufuklar ve yepyeni başlangıçlar getirmesi dileğiyle?

Eskiyi geride bırakıp yeni başlamanın canlı ve heyecanlı duygusu yüreğinizi şenlendirsin ve yeni yıldan beklediğiniz tüm güzellikler gerçekleşsin?

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler...

Kapının aşk ile çalacağı, mutluluğa doyamayacağın, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum sana. Yeni yılın kutlu olsun.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar...

Dostluğumuza bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla... İyi ki varsın!

Geçen yıl hayatımda özel bir yıldı çünkü seninle tanıştım. Önümüzdeki yıl özel olacak çünkü şimdiden en iyi arkadaşım sensin! Mutlu yıllar…

Sen ve ben aynı ağacın aynı kökünü paylaşıyoruz. Birbirimizden ne kadar uzakta olduğumuz önemli değil, her zaman kalplerimiz beraber olacak. Mutlu Yıllar!

Beklenen yeni yılın; hepimize bolca mutluluk, huzur ve başarı getirmesini ve bu güzellikleri birlikte çoğaltmayı diliyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun.